Реєстрація на рейc

 назад

Реєстрація на рейc

Збираючись до аеропорту, не забудьте перевірити наявність квитка, паспорта, візи (за необхідності), а також паспорта чи проїзного документу дитини, якщо ви подорожуєте з дітьми.

Під час реєстрації представник авіакомпанії видасть вам посадковий талон, де будуть вказані ваше прізвище та ім'я, назва авіакомпанії, номер рейсу, дата та час вильоту, час початку посадки, номер виходу на посадку та номер місця (за наявності) на борту літака.

Пасажирам, які пройшли онлайн-реєстрацію заздалегідь, рекомендуємо уточнити необхідність отримання посадкового талону перед вильотом у представника перевізника.

Кожна авіакомпанія окремо встановлює правила реєстрації. Часові рамки також залежать від вимог перевізників та кількості пасажирів на певному рейсі.

Зазвичай, реєстрація на регулярні міжнародні польоти починається за 2 години до вильоту і закінчується за 40-60 хвилин до відправлення. Реєстрація на внутрішні рейси відкривається приблизно за 1,5 години та закривається за 30 хвилин до вильоту.

Якщо ви прибудете на реєстрацію після її закінчення або не матимете при собі необхідних для перельоту документів, авіакомпанія має право відмовити вам у перевезенні.

 +38 (067) 133-80-88   +38 (095) 133-80-88