Туристичне страхування

 назад
Ми співпрацюємо зі страховою компанією «ВУСО» та пропонуємо скористатися програмами страхування для забезпечення захисту від ризиків для Вашого життя та здоров'я, які супроводжують нас у повсякденному житті.

Компанію було засновано 24 вересня 2001 року. Сьогодні страхова компанія ВУСО – це команда з 400 професіоналів, які працюють для Клієнтів в 31 представництвах по всій Україні. В результаті, більше 80% клієнтів отримують страхові виплати в строк до 7 днів. 91% клієнтів задоволені високим рівнем сервісу в Компанії. Інноваційна компанія ВУСО один з лідерів online-продажів на українському страховому ринку.

Страхування виїжджаючих за кордон - це їхне право на безоплатну медичну допомогу. Страхування в туризмі необов'язкове. Однак, згідно з Директивою Європейського парламенту і Ради, заявники на візу з одноразовим чи дворазовим в'їздом повинні пред'явити туристичне медичне страхування, яке покриває витрати на надання медичної допомоги та приміщення у лікарні у разі необхідності.Мінімальна сума страхування туристів - 30 тисяч євро. Оформлене страхування повинно діяти у країнах Шенгенської зони і відповідати їхнім вимогам.

  Коментарі:

  *Поля обов’язкові для заповнення
   
  Захист від спаму. reCAPTCHA Конфіденційність та Умови обслуговування

  Страхування виїжджаючих за кордон передбачає виплату у разі:

  • отримання страхувальником медичної або іншої допомоги (послуги), передбаченої Договором страхування, під час її перебування за кордоном, внаслідок раптового захворювання страхувальника (в т.ч. захворювання на COVID19)
  • заподіяння шкоди здоров'ю через нещасний випадок чи загострення хронічного захворювання, що загрожує життю;
  • смерті застрахованого туриста;
  • втрати багажу та документів;
  • допомоги адвоката при порушенні кримінальної справи проти страхувальника за злочин, вчинений з необмеженості;
  • утискання прав особи.

  Не належить до страхових виплат:

  • сонячні опіки;
  • хронічні захворювання;
  • захворювання, викликані алкоголем чи наркотичними речовинами;
  • нещасні випадки внаслідок ризикованих дій (стрибок з трампліна тощо);
  • втручання пластичного хірурга, здійснення щеплень чи профілактичних вакцинацій;
  • шкода здоров'ю під час страйку, учасником якого є турист;
  • навмисне заподіяння шкоди;
  • самогубство.

  Важливі питання по туристичному страхуванню

  Так, до усіх програм ВУСО входить базовий пакет страхування у випадку захворювання туриста COVID-19 під час перебування за кордоном. Також ви можете обрати розширений поліс з більшою кількістю опцій. Коронавірус не входить до списку виключень і ВУСО проводитиме його лікування згідно з умовами договору страхування.

  Потрібна. При проходженні кордону представники митної служби можуть попросити надати страховий поліс туриста на час поїздки.

  Обидва поліса підходять для проходження кордону з Європою.

  Роздруковувати поліс не обов'язково. Можна зберегти pdf-файл страхового поліса на телефоні або планшеті. При необхідності пред'явити його на кордоні.

  Головне — не хвилюйтеся. ВУСО подбали про те, щоб на кордоні у вас не було проблем. Тому перейдіть за посиланням на сторінку перевірки договору. Введіть номер вашого полісу та натисніть кнопку "Перевірити".

  Для активації страхового поліса необхідно в форму активації ввести перші сім цифр вашого договору, який прикріплений до листа в PDF-файлі.

  Так, компанія ВУСО має таку акредитацію. Страховий захист в країнах Шенгенської зони ВУСО надає відповідно до "Рішення Ради ЄС 2004/17 / EG медичного страхування подорожуючих осіб".

  15 днів Шенгену додаються автоматично, ви їх не оплачуєте, вказуєте тільки дати фактичного перебування за кордоном.

  Під час оформлення заявки ввести дані закордонного паспорта одного з батьків. У коментарях до замовлення вкажіть, будь ласка, дані вашої дитини.

  В такому випадку, при оформлення заявки на поліс туристичного страхування, вкажіть серію і номер закордонного паспорта одного з батьків, в чий паспорт вписана дитина.

  Так можете. Для цього необхідно вибрати функцію "електронний поліс". Після заповнення і оплати заявки, ви отримаєте готовий завізований документ на ваш e-mail. Електронний поліс має таку ж юридичну силу, як і паперовий.