Про нас

команда
Жанна Шахрова

Засновник Агенції подорожей "Gold Tour".
Експерт у сфері туризму з 2009 року.

Аліна Собко

Експерт у сфері туризму
з 2009 року.

Вітаємо, шановне панство!
Сподіваємося, що ви та ваші близькі у безпеці.

Агенція подорожей “GOLD TOUR” щиро вітає Вас! Ми прищеплюємо любов до подорожей, накопичуючи свій досвід та знання з 2009 року і нам дуже приємно бачитиме Вас серед наших Клієнтів. Дедалі більше туристів з різних міст України готові співпрацювати з нами online. Київ, Одеса, Дніпро, Харків, Львів, Запоріжжя, Тернопіль і це далеко не повний список міст, туристи яких вже довірили нам свою дорогоцінну відпустку.

Ми переконані в тому, що будь-які партнерські взаємини цінні та цікаві, тому хочемо запропонувати Вам почати спільний, такий цікавий та сповнений найкращих емоцій та вражень, шлях у всі туристичні точки нашої земної кулі.

Не секрет, що агенція подорожей “GOLD TOUR” є не єдиною компанією з надання туристичних послуг в Україні, тому в умовах конкуренції нам дуже важливі відносини з кожним Клієнтом. Ми розуміємо, що цього можна досягти, надаючи лише гарний сервіс, і ми це робимо!

Ми пропонуємо відпочинок як в Україні, так і за кордоном:

  • індивідуальний та VIP туризм;
  • корпоративне обслуговування;
  • пляжний та гірськолижний відпочинок;
  • авіа та автобусні екскурсійні тури

Гарантуємо:

  • індивідуальний підхід до кожного клієнта;
  • підбір оптимального співвідношення ціни та якості, з урахуванням Ваших побажань та можливостей

В даний час ми працюємо за багатьма напрямками, до числа яких входять Туреччина, Єгипет, а також Чорногорія, Хорватія, Туніс, Греція, Болгарія, ОАЕ, Тайланд, неповторна екзотика. Крім того, не слід забувати про те, скільки прекрасних місць можна відвідати в нашій рідній Україні і, звичайно ж, у Європі.

Ми працюємо тільки з надійними туристичними операторами, які давно і надовго зарекомендували себе на туристичному ринку, що робить Ваш відпочинок комфортним і максимально безпечним.

Якщо Ви не можете визначитися, де ж провести чергову відпустку, Ви можете звернутися до наших менеджерів, дізнатися багато цікавого про будь-яку країну, що цікавить Вас, і вибрати місце відпочинку, що ідеально підходить саме для Вас.

Довірте організацію відпочинку нам і Ви обов'язково станете нашим постійним клієнтом!

З нами подорож у Вашу мрію розпочнеться сьогодні!

З повагою, агенція подорожей “GOLD TOUR”.

P.S. Пам'ятайте, життя, це не тільки робота, ділові щоденні зустрічі, домашні клопоти, а в першу чергу турбота про себе коханого, своє здоров'я та ВІДПОЧИНОК!

Як Ви дізнались про нашу агенцію?

Переглянути результати

Загрузка ... Загрузка ...