Пошук туру online

 назад
ВАЖЛИВО! Інформація про наявність місць на тури з вильотом на найближчі дати змінюється дуже швидко. Перевірку про наявність місць у туроператора проводитиме менеджер на момент бронювання туру.
УВАГА! Якщо Ваш тур, що сподобався, є в наявності, рекомендується не затягувати з бронюванням і оплатою туру, тому що авіаквитки і місця в готелі можуть закінчитися в будь-який момент!

Як користуватися пошуком:

1. Виберіть країну, в яку Ви хотіли б поїхати і місто вильоту.

2. Виберіть дати вильоту (наприклад, з 17.05.2018 по 25.05.2018) та кількість ночей перебування на курорті.

3. Вкажіть потрібний Вам тип розселення (наприклад: 2 дор., або 2 дор.+1дит. (8 років) і т.д.).

4. Виберіть категорію готелю ("зірковість" готелю 3*, 4*, 5*, HV) та концепцію харчування (ВВ - сніданки, НВ - сніданок+вечеря, FB - повний пансіон, AI - "повноцінне харчування"). Можна не вибирати категорію готелю та концепцію харчування, система пошуку знайде Вам усі варіанти, починаючи з найнижчої ціни, а далі за зростанням.

5. Натисніть "Пошук". Через кілька секунд Вам будуть показані тури на вибрану дату. При натисканні на назву готелю Ви зможете побачити його опис та фотографії.

Якщо у Вас виникли труднощі з підбором туру, або необхідна консультація по готелю, скористайтеся ОН-ЛАЙН консультацією, або зателефонуйте нам і ми Вам допоможемо.