Перетин державного кордону

 назад

Перетин державного кордону

При в'їзді в Україну іноземці та особи без громадянства повинні пройти обов'язкову реєстрацію та заповнити Імміграційну карту.

Карту можна заповнити:

  • у пункті пропуску через державний кордон під час в'їзду в Україну;
  • у транспортному засобі міжнародного сполучення;
  • у будь-якому іншому зручному місці, попередньо завантаживши форму картки.

Імміграційну карту повинен заповнити кожен іноземний громадянин або особа без громадянства незалежно від віку. Особа, яка супроводжує малолітніх дітей або людей з обмеженими можливостями, має право заповнити карту замість них. Після проходження процедури частина карти залишається у іноземного громадянина, а друга – у пункті паспортного контролю. Карту необхідно зберігати весь термін перебування в Україні та здати в пункті пропуску Державного кордону України при виїзді.

 

Для в'їзду в Україну необхідні також наступні документи:

  • закордонний паспорт;
  • документ на повернення в державу громадянства або проживання (у разі втрати паспортного документу на території України);
  • українська віза (для громадян держав з візовим порядком поїздок).
За винятком громадян Туреччини і Грузії, які з 01.03.2019 відповідно до міжнародних договорів мають право на в’їзд, виїзд, перебування в межах встановленого законодавством періоду на підставі дійсних паспортних документів у вигляді ID-card.

Термін дії реєстрації для іноземних громадян при безвізовий порядок в'їзду – 90 днів, з візовим порядком перетину кордону - на весь термін дії візи, але не більше 6 місяців.

Громадянам України з правилами перетину державного кордону рекомендуємо ознайомитися на сайті державної прикордонної служби України https://dpsu.gov.ua

 +38 (067) 133-80-88   +38 (095) 133-80-88