Партнери

 назад  

Компанія CORAL з’явилася в Україні у 2008 р. Компанія практикує у своїй роботі комплексний підхід до якості. Це означає якість у всьому, починаючи з запропонованого продукту та закінчуючи роботою співробітників усіх підрозділів CORAL TRAVEL. Завдяки цьому візитною карткою компанії CORAL TRAVEL є незмінно найвища якість послуг.

Туроператор «Феєрія» – один із лідерів туристичного бізнесу на ринку України. Компанія була заснована 15 січня 2001 року.
За час роботи компанія отримала безліч нагород: абсолютний фаворит Олімпу в номінації “Нова якість життя”; отримали нагороду у номінації “Автобусні тури року” у міжнародному конкурсі “Вибір року”, а також безліч дипломів (за участь у виставках, маркетингову політику, оригінальний стенд, діяльність на телебаченні).

Міжнародний туристичний холдинг TEZ TOUR є однією із провідних компаній в Україні. TEZ TOUR заснований у 1994 році, сьогодні в його асортименті такі напрямки як: Австрія, Андорра, Болгарія, Бразилія, Греція, Домінікана, Єгипет, Іспанія, Італія, Китай, Куба, Мальдіви, Мексика, ОАЕ, Таїланд, Туреччина, Шрі-Ланка.

Туристична компанія «Акорд-Тур» є нашим основним партнером з організації автобусних, авіа, індивідуальних, святкових та інших турів. Основні напрямки діяльності: Польща, Угорщина, Чехія, Австрія, Німеччина, Болгарія, Словаччина, Чорногорія, Хорватія та ін.

Компанія TUI є частиною найбільшого міжнародного туристичного холдингу TUI Group з більш ніж 40-річним досвідом роботи. TUI Ukraine заснована у 2009 році на базі української компанії «Вояж Київ» та мережі туристичних агенцій «Галопом по Європам». У 2013 році до складу компанії TUI Ukraine увійшов один із найсильніших туроператорів України – Turtess Travel, що забезпечило TUI лідерські позиції на українському ринку як найбільший багатопрофільний туроператор.

Компанія ANEX TOUR в Україні – лідер з організації відпочинку на курортах Туреччини, Єгипту, Іспанії, Болгарії, Андорри, Тунісу, Греції, ОАЕ. У 2020 року їм виповнилося 15 років. Сьогодні вони виконують авіарейси на всі курорти Туреччини, Єгипту, Іспанії, Болгарії, Тунісу з майже всіх міст-мільйонників.

“Pegas Touristik” – один із найбільших українських туристичних операторів, була заснована у м. Києві у 2004 році. Стрімко розвиваючись на туристичному ринку України, “Pegas Touristik” відкрив власні офіси у Харкові, Одесі, Львові та ін. Прагнучи запропонувати найбільш підходящий продукт своїм клієнтам, компанія розробила найрізноманітніші програми турів Туреччиною, Єгиптом, Тунісом, ОАЕ, Таїландом, Індією, Іспанією, Грецією та ін.

ТПГ – великий туристичний оператор України, який надає тури до понад 120 країн світу з вильотом з Києва, Харкова, Львова, Дніпропетровська, Одеси, Запоріжжя та інших міст України.

Туристична компанія Алголь веде свою діяльність з 1992 року, але вже у 1995 вона почала працювати як туроператор автобусними турами до Європи.
Алголь пропонує забронювати тури до Угорщини, Австрії, Німеччини, Польщі, Болгарії, Чехії та інших європейських країн.

KOMPAS Touroperator успішно працює на туристичному ринку із квітня 2005 року. Перший офіс компанії відкрився у Казахстані. В Україну компанія прийшла у жовтні 2018 року. На даний момент KOMPAS Touroperator Україна – це 6 офісів у таких містах як: Київ, Дніпро, Харків, Одеса, Львів. Окрім Казахстану та України KOMPAS Touroperator має свої офіси у Білорусі, Киргизстані, Таджикистані, Узбекистані та нещодавно відкрилося представництво в Азербайджані.

ТОВ «Агентство «Пан-Укрейн» засноване у 1994 р. та має ліцензію на здійснення туроператорської діяльності з можливістю надання всіх видів туристичних послуг.
Єдиний туроператор (з 2500 в Україні), який отримав грант і стратегію розвитку Pan Ukraine – DMC for Ukraine за програмою Європейського банку реконструкції та розвитку (ЄБРР).
Компанія входить до ТОП-10 найкращих агентів України багатьох авіакомпаній (МАУ, Air Astana, YanAir, Австрійські авіалінії, KLM, Lufthansa, Air France, Emirates, Turkish Airlines, Fly Dubai, Air Arabia).

Юридичне бюро «Істина» було створено у 2014 році. Засновником бюро є адвокат Сластнікова Ганна Олександрівна.
До складу бюро увійшли адвокат, правозахисник, юристи, експерти-оцінювачі, перекладач, аудитор. Профільна орієнтація компанії поширюється на адміністративні, цивільні, спадкові, сімейні та банківські суперечки.
А також одним із основних напрямків є робота з найбільш уразливою категорією суспільства в Україні – захист прав переселенців.