Партнери

 назад  

Компанія TUI є частиною найбільшого міжнародного туристичного холдингу TUI Group з більш ніж 40-річним досвідом роботи. TUI Ukraine заснована у 2009 році на базі української компанії «Вояж Київ» та мережі туристичних агенцій «Галопом по Європам». У 2013 році до складу компанії TUI Ukraine увійшов один із найсильніших туроператорів України – Turtess Travel, що забезпечило TUI лідерські позиції на українському ринку як найбільший багатопрофільний туроператор.

KOMPAS Touroperator успішно працює на туристичному ринку із квітня 2005 року. Перший офіс компанії відкрився у Казахстані. В Україну компанія прийшла у жовтні 2018 року. На даний момент KOMPAS Touroperator Україна – це 6 офісів у таких містах як: Київ, Дніпро, Харків, Одеса, Львів. Окрім Казахстану та України KOMPAS Touroperator має свої офіси у Білорусі, Киргизстані, Таджикистані, Узбекистані та нещодавно відкрилося представництво в Азербайджані.

Міжнародний туристичний холдинг TEZ TOUR є однією із провідних компаній в Україні. TEZ TOUR заснований у 1994 році, сьогодні в його асортименті такі напрямки як: Австрія, Андорра, Болгарія, Бразилія, Греція, Домінікана, Єгипет, Іспанія, Італія, Китай, Куба, Мальдіви, Мексика, ОАЕ, Таїланд, Туреччина, Шрі-Ланка.

Туристична компанія «Акорд-Тур» є нашим основним партнером з організації автобусних, авіа, індивідуальних, святкових та інших турів. Основні напрямки діяльності: Польща, Угорщина, Чехія, Австрія, Німеччина, Болгарія, Словаччина, Чорногорія, Хорватія та ін.

Компанія CORAL з’явилася в Україні у 2008 р. Компанія практикує у своїй роботі комплексний підхід до якості. Це означає якість у всьому, починаючи з запропонованого продукту та закінчуючи роботою співробітників усіх підрозділів CORAL TRAVEL. Завдяки цьому візитною карткою компанії CORAL TRAVEL є незмінно найвища якість послуг.

Компанія ANEX TOUR в Україні – лідер з організації відпочинку на курортах Туреччини, Єгипту, Іспанії, Болгарії, Андорри, Тунісу, Греції, ОАЕ. У 2020 року їм виповнилося 15 років. Сьогодні вони виконують авіарейси на всі курорти Туреччини, Єгипту, Іспанії, Болгарії, Тунісу з майже всіх міст-мільйонників.

“Pegas Touristik” – один із найбільших українських туристичних операторів, була заснована у м. Києві у 2004 році. Стрімко розвиваючись на туристичному ринку України, “Pegas Touristik” відкрив власні офіси у Харкові, Одесі, Львові та ін. Прагнучи запропонувати найбільш підходящий продукт своїм клієнтам, компанія розробила найрізноманітніші програми турів Туреччиною, Єгиптом, Тунісом, ОАЕ, Таїландом, Індією, Іспанією, Грецією та ін.

ТПГ – великий туристичний оператор України, який надає тури до понад 120 країн світу з вильотом з Києва, Харкова, Львова, Дніпропетровська, Одеси, Запоріжжя та інших міст України.

Туристична компанія Алголь веде свою діяльність з 1992 року, але вже у 1995 вона почала працювати як туроператор автобусними турами до Європи.
Алголь пропонує забронювати тури до Угорщини, Австрії, Німеччини, Польщі, Болгарії, Чехії та інших європейських країн.

Туроператор «Феєрія» – один із лідерів туристичного бізнесу на ринку України. Компанія була заснована 15 січня 2001 року.
За час роботи компанія отримала безліч нагород: абсолютний фаворит Олімпу в номінації “Нова якість життя”; отримали нагороду у номінації “Автобусні тури року” у міжнародному конкурсі “Вибір року”, а також безліч дипломів (за участь у виставках, маркетингову політику, оригінальний стенд, діяльність на телебаченні).

ТОВ «Агентство «Пан-Укрейн» засноване у 1994 р. та має ліцензію на здійснення туроператорської діяльності з можливістю надання всіх видів туристичних послуг.
Єдиний туроператор (з 2500 в Україні), який отримав грант і стратегію розвитку Pan Ukraine – DMC for Ukraine за програмою Європейського банку реконструкції та розвитку (ЄБРР).
Компанія входить до ТОП-10 найкращих агентів України багатьох авіакомпаній (МАУ, Air Astana, YanAir, Австрійські авіалінії, KLM, Lufthansa, Air France, Emirates, Turkish Airlines, Fly Dubai, Air Arabia).

Юридичне бюро «Істина» було створено у 2014 році. Засновником бюро є адвокат Сластнікова Ганна Олександрівна.
До складу бюро увійшли адвокат, правозахисник, юристи, експерти-оцінювачі, перекладач, аудитор. Профільна орієнтація компанії поширюється на адміністративні, цивільні, спадкові, сімейні та банківські суперечки.
А також одним із основних напрямків є робота з найбільш уразливою категорією суспільства в Україні – захист прав переселенців.