Автобусні тури

 назад

Автобусні тури Європою – це не тільки прекрасна дорога з розвиненою інфраструктурою. У містах, які ви оберете для подорожі, на вас чекатимуть хороші номери в готелях, захоплюючі екскурсії та шопінг-тури. Загалом, за один тиждень ви зможете подивитися чотири-п'ять міст, кожне з яких залишить незабутнє враження.

Автобусні тури з Одеси – це гарний варіант провести час, подорожі Європою, при цьому відвідати відразу кілька європейських столиць та побачити їх основні визначні пам'ятки. Тури бувають різні, від триденних, до 2-х тижневих. Оформлення документів швидке та просте, а вартість набагато менша, ніж у разі самостійної купівлі авіаквитків та бронювання номерів у готелі.

Сьогодні доступні тури практично до всіх європейських міст, яким є що показати туристам. Так, ви можете вирушити в тур Францією чи Німеччиною. З іншого боку, можна за одну подорож подивитися Чехію, Польщу, Німеччину та Італію. Тобто жодних обмежень у виборі маршруту на сьогоднішній день немає. Головне встигнути знайти потрібний автобусний тур, зібратися та насолоджуватися своєю поїздкою.

Одними з найпопулярніших автобусних турів є Автобусні тури з Одеси та Автобусні тури без нічних переїздів.